Хакери атакували сайт британської розвідки

Хакери дісталися до секретних даних британської спецслужби, скориставшисть вразливістю коду ресурсу.

Хакери з угрупування Team Elite атакували сайт британської розвідки MI5.

Раніше це ж угрупування хакерів атакувало сайти Усесвітньої організації охорони здоров'я і платіжної системи Visa.

Зловмисники намагалися дістати доступ до ідентифікаційних даних користувачів сайту спецслужби. Для цього вони скористалися вразливістю в коді ресурсу і завантажили шкідливе ПЗ на сервер MI5.

Представники британської влади повідомили, що в ресурсу MI5 були невеликі проблеми з пошуковою системою. В даний час вони усунені, а сайт MI5 відповідає всім вимогам безпеки.

Член британського парламенту Патрік Мерсер (Patrick Mercer) побоюється, що хакери могли дістати доступ до секретних даних MI5. Він не виключає, що за спиною зловмисників можуть стояти терористичні угрупування.

Згідно зі звітом, опублікованим німецькою аналітичною компанією G Data, за останній рік обсяг унікального шкідливого софтвера скоротився на 30%.

Дослідники проаналізували хакерський софтвер за допомогою технології сигнатурного аналізу з травня по червень 2008 року, після чого порівняли отримані підсумки з даними за аналогічний період минулого року. За словами укладачів звіту, навіть з урахуванням чинника сезонного падіння, 30% падіння викликане додатковими обставинами.

Так, Ральф Бенцмлер, один з авторів звіту, вважає, що криза сильно вдарила по законному сектору економіки, проте з урахуванням того, що комп'ютерні зловмисники атакують в основному бізнес, то й активність останніх помітно знизилася. "Мережеві злочинці вкладають менше грошей у розробку шкідливих програм, це спричиняє загальне зниження активності на даному ринку", - говорить він.

Читайте також:

Сайти держструктур США зазнали витонченої атаки

В Інтернеті з'явилися особисті дані про голову таємної розвідки Великобританії

Міжнародне угрупування спамерів оштрафували на 3,7 млн доларів

Китай блокує доступ до медицинських і наукових інтернет-сайтів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: