Хакери почали зламувати розблоковані iPhone

Тепер компанія Intego повідомила про появу спеціального хакерського інструменту, який вміє сканувати мережу на наявність розблокованих iPhone.

Уразливість "джейлбрейкнутих" смартфонів iPhone вже почали експлуатувати зі зловмисними цілями, повідомляє Вебпланета.

На початку цього місяця в Голландії хакер зламав розблоковані смартфони iPhone і вимагав від власників комунікаторів заплатити йому п'ять євро, а натомість обіцяв розповісти, як усунути уразливість. Через кілька днів компанія Sophos повідомила, що виявлено перший черв'як для iPhone, який самостійно відшукує і вражає вразливі пристрої. Повідомлялося, що від черв'яка постраждали деякі австралійські користувачі.

Тепер компанія Intego повідомила про появу спеціального хакерського інструменту, який вміє сканувати мережу на наявність розблокованих iPhone, зламувати їх і зчитувати звідти всі дані.

Дана утиліта написана на Python, повідомляє Дейвід Харлі з ESET, який спілкувався з Філіпом Девалуа з Intego по електронній пошті. Інтерпретатор цієї мови підтримує більшість популярних платформ, включаючи Windows, Mac OS X, Linux і ряд мобільних ОС.

Це означає, що дана програма може використовуватися практично де завгодно. Хакер може сидіти з ноутбуком або смартфоном за сусіднім столиком в інтернет-кафе і завантажувати особисті дані з вашого iPhone, поки ви розмовляєте або пишете смс.

Мова йде про досить специфічну уразливість: у розблокованих пристроях Apple iPhone зазвичай включений протокол SSH, що надає до них доступ ззовні за логіном / паролем. При цьому виставлений на замовчуванням пароль до кореневої директорії користувачі частіше за все не змінюють. Це означає, що, знаючи IP-адреса такого смартфона, можна скачати з нього будь-які дані користувача. Або ж видалити їх або змінити.

Читайте також:

У Європі можуть заборонити продаж iPhone

У рейтингу шкідливого випромінювання мобілок лідирує iPhone 3G

У iPhone 3GS китайці знайшли заблоковану функцію з відео Full HD

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: