Хакери вкрали з сайту SonyPictures особисті дані мільйона користувачів

Група хакерів Lulz Security" отримала доступ до адрес електронної пошти, паролів, домашніх адрес, дат народження та іншої особистої інформації користувачів.

Група хакерів, яка називає себе "Lulz Security", викрала особисті дані більше мільйона користувачів сайту SonyPictures.com. Про це самі хакери повідомили у своєму мікроблозі на Twitter.

Як повідомляється, "Lulz Security" отримала доступ до адрес електронної пошти, паролів, домашніх адрес, дат народження та іншої особистої інформації користувачів. Вкрадені дані були викладені в єдиному архіві на хостингу Mediafire, пізніше архівний файл був видалений через порушення "порушення правил експлуатації".

"Гей, невинні люди, чиї дані витекли в мережу! Звинувачуйте в усьому Sony", - говориться в повідомленні хакерів.

Компанія Sony поки офіційно не підтвердила факт витоку, але заявила, що інформація, опублікована хакерами, перевіряється.

Протягом останніх місцяів сайти компаній, що входять до корпорації Sony, неодноразово піддавалися кібератакам. Причиною агресії хакерів по відношенню до Sony став судовий процес між корпорацією і хакером Джорджем "Geohot" Хотцем. Найбільш масштабні акції "відплати" мали місце 17-19 квітня, коли хакерам вдалося отримати доступ до персональних даних понад 100 мільйонів користувачів ігрових сервісів Sony, включаючи інформацію про їх кредитні карти.

Тяжба між Sony і хакером Geohot почалася через порушення молодою людиною ліцензійної угоди на користування консоллю PlayStation 3. Процес завершився в перших числах квітня за угодою сторін, але хакер постфактум оголосив бойкот продукції Sony і закликав співчуваючих приєднатися до нього.

Читайте також:

Китай відкинув звинувачення Google у хакерських атаках

США відповідатимуть на атаки хакерів ракетними ударами

Незадоволені хакери зламали сайт телекомпанії PBS через фільм про WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: