Хакери з Росії зупинили заводи світового лідера з виробництва м'яса JBS 

Хакери з Росії зупинили заводи світового лідера з виробництва м'яса JBS 

Фото: Associated Press

Це може призвести до зростання цін на м'ясо.

У вівторок, 1 червня, всі заводи однієї з найбільших у світі м'ясопереробних компаній JBS призупинили роботу внаслідок кібератаки.

Про це повідомляє The Associated Press

Зазначається, що хакери застосували програму-здирник щодо серверів, які підтримують операції JBS в Північній Америці і Австралії. Водночас сервери резервного копіювання не постраждали.

Компанія, яка нараховує понад 150 тисяч співробітників по всьому світу, очікує, що "переважна більшість" підприємств відновить роботу від середи, 2 червня. 

"З огляду на прогрес, якого досягли за останні 24 години наші професіонали в сфері IT і команди наших фабрик, переважна більшість наших фабрик по виробництву яловичини, свинини, птиці та готових продуктів будуть в робочому стані", - пообіцяли в JBS.

Експерти вказують, що призупинення роботи заводів цієї компанії може призвести до зростання цін на м'ясо.

Як пише Вloomberg, до кібератаки причетна пов'язана з Росією хакерська група REvil, також відома як Sodinokibi. За попередніми даними, американська адміністрація контактувала з російським урядом щодо цього питання.

У травні на всіх центральних комп'ютерах найбільшого паливного оператора США Colonial Pipeline з’явилося повідомлення із наступним змістом: "Ваша система намертво заблокована. 5 мільйонів доларів, або буде ще гірше".

Повʼязані теми:

Наступна публікація