Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Буквально одночасно з виходом iPhone OS 3.0 стало відомо про те, що нову прошивку вже змогли зламати.

Хакери зламали оновлену прошивку iPhone OS 3.0, яку компанія Apple тільки-но виклала на свій офіційний сайт.

Новий програмний інструмент, що отримав назву ultrasn0w, дозволить видалити прив'язку смартфона до мережі оператора. Хакери вже виклали в своєму блозі відеоролик, який демонструє можливості ultrasn0w.

SDK і бета-версії телефонної операційної системи третьої версії були представлені Apple відносно давно – це було зроблено для того, щоб сторонні розробники могли детально вивчити нову платформу, протестувавши на ній свої додатки. Саме завдяки цим пробним варіантам iPhone 3.0 програмісти Dev Team і змогли зламати прошивку до дня офіційного релізу.

Зараз команда хакерів працює над можливостями зламу нової моделі смартфону iPhone 3G S, який вийде в продаж у п'ятницю, 19 червня.

iPhone OS 3.0 можна викачати з сайту Apple і за допомогою iTunes встановити на свій смартфон виробництва "яблучної" корпорації.

Згідно з офіційними даними, крім безлічі нововведень, до яких входять функції копіювання і вставки, відеозйомки і багато інших, в третю версію телефонного програмного забезпечення увійшов і цілий пакет "латочок", що виправляють безліч помилок.

Читайте також:

Apple представила новий iPhone 3G S

Microsoft виділив для порно окремий домен

Apple знизив ціни на iPhone

Disney випускає дитячий нетбук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: