Хакери зламали захист електронних книг Kindle компанії Amazon

Після злому завантажену на Kindle книгу можна переправити у форматі PDF на будь-який інший пристрій.

Ізраїльський хакер Labba опублікував на форумі hacking.org.il повідомлення, згідно з яким йому вдалося зламати захист, встановлену на пристрої для читання електронних книг Kindle компанії Amazon.

Алгоритм DRM (Digital Rights Management) використовуваний Amazon, не дозволяв копіювати книги, одержувані в форматі. Azw, на інші пристрої. Після злому завантажену на Kindle книгу можна переправити у форматі PDF на будь-який інший пристрій.

Видавництва, кіностудії та студії звукозапису вже давно намагаються боротися з порушенням авторських прав за допомогою технічних засобів, проте до цих пір всі алгоритми захисту зламували хакери.

Найбільш відомими є злом захисту від копіювання DVD-дисків у 1999 році хакером Джоном Йохансеном, що отримав прізвисько "DVD Джон", а також серія взломів системи захисту iTunes, яка змусила компанію Apple відмовитися від формату DRM.

Тим часом атаки хакерів змушують кампанії не тільки відмовлятися від складних форматів, але і брати на роботу хакерів, які успішно зламали їх захисні системи. Останній приклад запрошення на роботу компанією Appel 21-річного австралійського хакера Ешлі Таунса, який зробив перший вірус для iPhone.

Тепер Таунс займатиметься розробкою програмного забезпечення для телефонів iPhone в австралійському підрозділі корпорації. При цьому йому не було висунуто жодних обвинувачень.

Читайте також:

Опубліковано код трояна, який перехоплює дзвінки Skype

Масована DDoS-атака зупинила роботу найбільших онлайн-магазинів

Хакери викрали креслення суперсекретного американського винищувача

Китайські кібершпигуни вкрали документи Далай-лами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: