Хакерську атаку на Twitter пов'язали з російсько-грузинським конфліктом

Атаки почалися з користувача Cyxymu, який вважає, що вони були направлені проти грузин взагалі.

Хакерська атака, через яку популярний мікроблог-сервіс Twitter не 6 серпня, могла бути пов'язана з річницею війни в Півдненній Осетії та загостреннм стосунків між Росією та Грузією.

Про це повідомив експерт з інтернет-трафіку Біл Вудкок. Він, як представник незалежної компанії Packet Clearing House, повідомив, що неясно, хто саме почав DDoS-атаку.

Одна зі сторін розмістила на Twitter пропагандистське повідомлення, друга помітила це і завдала у відповідь удару. Вудкок знайшов свідоцтво того, що атаку організували в Абхазії, яку Грузія вважає частиною своєї території, а Росія - незалежною республікою.

На думку Вудкока, атака була проведена не за допомогою ботнета, тобто зараженої вірусами мережі комп'ютерів. Швидше за все, в певний момент мільйони людей отримали спам із посиланнями на Twitter. Клікнувши на посилання, вони своїми запитами перенавантажували сервер.

Одночасно атаці піддалися LiveJournal і YouTube, проте микроблогерский сайт постраждав найсильніше. Google і Facebook змогли захистити себе від ворожих дій.

За іншими даними, атаки були направлені проти користувача Cyxymu, який мав аккаунти на всіх названих сайтах. Його Живий Журнал та Twitter не працюють досі, проте копія сторінки збереглася в кеші Google.

Cyxymu пише, що DDoS-атака була спеціально направлена проти нього і грузин взагалі, і вибачається за спам із посиланнями на його сторінки, який приходить в поштові скриньки користувачів.

Збій в роботі Twitter був зафіксований о 16:45 за київським часом. Аудиторія цього сервісу в червні склала 44,5 мільйона людей.

Читайте також:

У Windows 7 знайшли критичну помилку

Хакери на кілька годин вимкнули ЖЖ, Facebook і Twitter

В Україні з 2010 року хочуть ввести податок на Інтернет

Американці навчили iPhone знаходити марихуану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: