Хан Соло, Дарт Вейдер і принцеса Лейя. У Мережі показали основних героїв гри "Star Wars Battlefront"

Дата публікації
Перегляди
2253
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хан Соло, Дарт Вейдер і принцеса Лейя. У Мережі показали основних героїв гри "Star Wars Battlefront"

Принцеса Лейя зможе на певний час знерухомити Дарта Вейдера. / Фото: YouTube / sonyplaystation

Стало відомо, в кого можна буде перевтілюватися у грі за мотивами "Зоряних воєн".

Electronic Arts показала, як будуть виглядати основні бої за участю Хана Соло, принцеси Лейї та Дарта Вейдера в шутері Star Wars Battlefront.

Трейлер з героями продемонстрували на прес-конференції Sony 27 жовтня, її пряму трансляцію вели на офіційному каналі компанії в сервісі Twitch.

Інформація про присутність Хана Соло і Лейї в Star Wars Battlefront з'явилася 20 жовтня. Вони увійшли в список знаменитих персонажів "Зоряних воєн", якими користувачі зможуть тимчасово управляти під час боїв.

Для цього треба буде відшукати спеціальні призові предмети. Також перевтілитися дозволять в Дарта Вейдера, Люка Скайуокера і імператора Палпатіна.

Лейя, головним чином, буде надавати підтримку команді, посилюючи здатності солдатів. При зіткненні з ворогами вона зможе стріляти з бластера посиленими зарядами. Навіть Дарта Вейдера такий залп може серйозно поранити і тимчасово знерухомити.

Навички Хана, відповідно до кіносаги, пов'язані з прицільною стріляниною, доступний йому арсенал вогнепальної зброї - більш потужний, ніж у звичайних солдатів.

Нагадаємо, шутер "Star Wars Battlefront" замислювався як перезапуск однойменного циклу, а не продовження Star Wars: Battlefront 2, що вийшла в 2005 році. Випуск гри запланований на 17 листопада. Її готують у версіях для PC, PS4 і Xbox One.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2253
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація