Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Холодильник, що імітує сонце і акустична система для здоров’я: у Берліні представили надсучасну техніку

Були представлені і новинки від українців.

Побутова техніка, яка сама приготує вечерю, або випере білизну. Сучасні прилади, якими можна керувати просто зі смартфону з різних точок світу. Останні технологічні новинки цими днями показували в Берліні, йдеться в ТСН.12.00.

У сучасних телевізорах з розширенням 8К надзвичайно чітко розпізнається кожна деталь. Супертонкі панелі з’являються із тумби за наказом кнопки пульта і після перегляду їх так само можна заховати.

Звук тепер можна підлаштувати індивідуально. Після вивчення форми вуха навушники подаватимуть звук так, що він литиметься зусібіч. «Це зовсім інше відчуття, наче ти всередині музики», - кажуть представники.

Звукові системи майбутнього на виставку в Берлін привезли і українці. Акустична система з Одеси іонізує повітря і так створює базу для передачі звуку. Над звуковою системою фізик Максим працює двадцять років. Для розробки використовує найнесподіваніші матеріали, наприклад шкаралупу кокосового горіха. Кінцева вартість приладу немаленька – 14 тисяч євро.

Відео Найсучаснішу побутову техніку показали на виставці у Берліні

Побутова техніка, яка сама приготує вечерю або відпере білизну, сучасні прилади, якими можна керувати просто зі смартфону: останні технологічні новинки цими днями показували в Берліні. ТСН усе випробувала на собі.  

Найсучаснішу побутову техніку показали на виставці у Берліні

А тим часом сучасна гардеробна здатна самостійно підготувати господарю одяг. Блузи та піджаки варто повісити в шафу-стімер і там їх освіжить пара.

Холодильник з виставки оцінять всі, хто дотримується правильного харчування і їсть багато зелені. Тут спеціальна камера, яка допоможе зберегти свіжість фруктів та овочів упродовж цілих 30 днів. Технологія імітує сонячне світло залежно від пори дня. Так продовжується процес фотосинтезу і вітаміни зберігатимуться місяць. Крізь прозорі двері сучасні холодильники показують свій вміст і навіть можуть відправити фото продуктів на смартфон власнику. 

Головний тренд виставки – розумна техніка і штучний інтелект, і звичайно – кібербезпека, щоб кмітливими приладами раптом не почав командувати хтось сторонній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції