Перейти до змісту
Huawei розробила новий режим роботи з двома пристроями одночасно

Huawei розробила новий режим роботи з двома пристроями одночасно

Світ змінюється дуже швидко, і бізнес сьогодні має підлаштовуватися під нові реалії.

Користувачі у першу чергу шукають технології, які допоможуть їм підвищити мобільність і продуктивність. Ідеальним рішенням для них стануть флагманські продукти Huawei - смартфон Mate Xs і ноутбук Matebook X Pro. Завдяки режиму мультиекранної взаємодії пристрої поєднуються в один супергаджет.

Смартфон Huawei Mate Xs - знахідка для бізнесу

Гнучкий Huawei Mate Xs з інноваційним гнучким дизайном поєднує переваги смартфона та планшета. У згорнутому вигляді пристрій являє собою смартфон із двома екранами, а в розгорнутому - 8-дюймовий планшет. Такий дизайн не лише дарує естетичне задоволення — розширений простір екрана дозволяє виконувати декілька завдань одночасно.

Зокрема, режим Multi-Window дозволяє одночасно взаємодіяти з двома додатками на двох половинах екрана. Деякі додатки також підтримують функцію App Multiplier, за допомогою якої в одному додатку можна виконувати різні операції або працювати в різних його вкладках.

Та це ще не все - функція "Спливаюче вікно" забезпечує виконання нескладних завдань, таких як відповідь на повідомлення без виходу з поточної програми, прямо поверх екрана.

Потужний процесор Kirin 990 5G та батарея ємністю 4 500 мА*год дають можливість витримувати будь-які робочі навантаження та забезпечують тривалий час автономної роботи.

Huawei

Huawei Matebook X Pro - ультрабук бізнес-класу

Huawei MateBook X Pro - інструмент для будь-яких бізнес-завдань, що також має естетичний дизайн. Вага в 1,33 кг та розмір з журнал забезпечують виняткову портативність. Співвідношення екрана до корпусу у 91% дарує ефект повного занурення в контент. А співвідношення сторін екрана 3:2 дозволяє зручніше працювати з документами або серфити в інтернеті, адже такий екран відображає ще більше тексту.

Збільшувати зображення, прокручувати екран і працювати з програмами дуже зручно завдяки сенсорному екрану в Huawei MateBook X Pro. Ноутбук підтримує 10-точковий мультитач і скриншот жестом.

Huawei Matebook X Pro оснащено потужним процесором Intel CoreTM i7 10-го покоління, якому до снаги будь-які робочі завдання, робота з фото та відео. Батарея ємністю 56 Вт забезпечує до 13 годин автономної роботи, а технологія швидкої зарядки дозволяє зарядити гаджет до 50% всього за 30 хв. Окрім того, ця зарядка підходить і для смартфона.

Huawei  реклама

Мультиекранна взаємодія смартфона та ноутбука

Функція спільної роботи на декількох екранах (Multi-screen Collaboration), розроблена на базі технології Huawei Share, дозволяє стерти межі між системами Android и Windows та керувати декількома пристроями з одного екрана.

Користувачі можуть миттєво передавати файли (зображення, документи та текст) зі смартфона на ноутбук та навпаки; редагувати файли, перетягуючи їх з одного пристрою до потрібного додатку на іншому; оптимізувати продуктивність, керуючи смартфоном за допомогою клавіатури та миші, що під’єднані до лептопа.

Крім того, пристрої, поєднані цією функцією, використовують спільний буфер обміну. Це дозволяє копіювати текст на одному гаджеті та вставляти його в інший. А медіафайли, збережені на телефоні, можна відтворювати через динаміки ноутбука для ще кращого сприйняття.

Режим мультиекранної взаємодії також дозволяє ноутбуку отримати доступ до мобільних додатків та відкривати їх без проблем.

В Україні ноутбук Huawei MateBook X Pro доступний за рекомендованою ціною від 49 999 грн, смартфон Huawei Mate Xs — від 69 999 грн.

Huawei реклама

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин