Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хвостик на чолі обожнюваного в Мережі цуценяти-"єдинорога" може бути його паразитичним близнюком

За іншим припущенням, це якийсь дивний наріст шкіри.

Щеня з хвостиком на морді стало надзвичайно популярним цього тижня. Воно замилувало тисячі людей своєю незвичною зовнішністю.

Цуценя Нарвал, назване на честь морського ссавця з довжелезним бивнем на лобі, тепер привернуло й увагу учених, які намагаються пояснити його аномальну зовнішність.

Про це пише Independent.

собака хвіст
facebook.com/macthepitbull

За словами Маргарет Касаль, професорки Школи ветеринарної медицини Університету Пенсільванії, найбільш ймовірне пояснення хвостика Нарвала не таке вже й миле. Хвіст, ймовірно, є паразитичним близнюком цуценяти.

Це дуже рідкісне біологічне явище, коли зародок одного близнюка поглинає інший. Процес подібний до появи сіамських близнюків, але у випадку з паразитом, його тіло недорозвинене і повністю залежить від другого близнюка.

Разом з цим перше враження Девіда Кілроя, який спеціалізується на анатомії голови і розвитку в Дублінській школі ветеринарної медицини Університетського коледжу, було іншим. Спочатку він взагалі подумав, що це комп’ютерна графіка. Але вивчивши фото та рентген він припустив, що це якийсь дивний наріст шкіри.

Нагадаємо, австралієць знайшов на своєму подвір’ї миле щеня. За кілька тижнів ДНК-тест став сюрпризом для екологів та показав, що це рідкісний чистокровний дінго, вид якого зникає.

Відео Цуценя-єдиноріг: у США врятували песика, що народився з хвостом на голові

Волонтери підібрали його на вулиці та передали до притулку. На мордочці у 10-місячного цуценяти росте другий хвіст - відтак, малеча отримала ім'я Нарвал - на честь рогатої морської тварини. Коли волонтери розмістили у соцмережах фото з песиком, за ним вишикувалася ціла черга потенційних господарів.  

Цуценя-єдиноріг: у США врятували песика, що народився з хвостом на голові

Залиште свій коментар

Вибір редакції