І так зійде: російський конструктор намагався полагодити тріщину в космічному кораблі клеєм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тріщина відкрилась у космосі та стала причиною падіння тиску на МКС.

Російський співробітник конструкторського бюро намагався полагодити тріщину в космічному кораблі клеєм.

Мікротріщина у космічному кораблі "Союз МС-09" виникла ще на Землі. Співробітник конструкторського бюро просто залив щілину клеєм, після чого корабель успішно пройшов тести на герметичність, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Однак у космосі тріщина відкрилась, внаслідок чого на кораблі "Союз" стався витік кисню, а на всій Міжнародній космічній станції - падіння тиску. Самі астронавти встигли полагодити корабель, однак це могло призвести до справжньої катастрофи. Щодо самого працівника конструкторського бюро вже проводять службове розслідування.

Нагадаємо, 30 серпня на російському пілотованому кораблі "Союз", який пристикований до МКС, стався витік повітря. За словами генерального директора держкорпорації "Роскосмос" Дмитра Рогозіна, причиною неполадок стала мікротріщина шириною 1,5 міліметра, яка виникла, на думку конструкторів, після зіткнення корабля з мікрометеоритом.

ВідеоЧерез недбальство працівника російського конструкторського бюро стався витік повітря на МКС

Поламав і намагався виправити шкоду клеєм. Російський брак мало не призвів до космічної катастрофи. Причиною витоку повітря на Міжнародній космічній станції назвали недбальство працівника російського конструкторського бюро. З'ясувалося - мікротріщина у космічному кораблі "Союз МС-09" виникла ще на Землі. Співробітник конструкторського бюро просто залив щілину клеєм, після чого корабель успішно пройшов тести на герметичність. 

Через недбальство працівника російського конструкторського бюро стався витік повітря на МКС

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції