IBM назвала 5 технологій, які за п'ять років змінять світ

Дата публікації
Перегляди
8808
Поділитись:
WhatsApp
Viber
IBM назвала 5 технологій, які за п'ять років змінять світ

Фото: digit

IBM пророкує, що протягом 5 років люди оволодіють технологією читання думок, а енергію людина зможе виробляти сама.

IBM пророкує, що протягом 5 років люди оволодіють технологією читання думок / Фото: digit
Компанія IBM опублікувала щорічний звіт "IBM 5 in 5". У ньому розповідається про п'ять технологій і розробок, які можуть з'явитися протягом п'яти років.

Перший пункт прогнозу IBM стосується "зеленої" енергетики і здатності отримувати енергію з життєдіяльності звичайної людини, зокрема.

Наприклад, перетворювати кінетичну енергію, яка виникає під час ходьби чи бігу, в електричну енергію для зарядки смартфон чи планшета.

"Все, що рухається або виробляє тепло, може бути використано для вироблення енергії", - йдеться в доповіді IBM. - Навіть вода, яка тече по трубах вашого будинку".

Читайте: Сюжет "Матриці" став реальним: вчені з'єднали мозок з комп'ютером

На другому місці - технологія розпізнавання унікальних біологічних відбитків людини, яка дозволить позбутися необхідності запам'ятовувати велику кількість паролів для доступу до комп'ютера, поштової скриньки, соціальної мережі і навіть зняття готівки в банкоматі.

На третьому місці - технологія читання думок. До цього моменту вчені вже змогли зіставляти емоції людини з сигналами, що виникають між клітинами головного мозку.

Читайте: Microsoft створив відео майбутнього життя на планеті

Наступний етап - навчитися за допомогою цих сигналів керувати підручними засобами, наприклад, домашнім телефоном чи освітленням.

Також в IBM прогнозують (пункти 4 та 5 відповідно) вирішення проблеми цифрової нерівності і розповсюдження персоналізованої реклами.

На думку американських вчених, проблему цифрової нерівності (різного рівня доступу до технологій в різних країнах) допоможуть вирішити мобільні пристрої, які до 2017 матимуть 80% світового населення.

Читайте також:

Німці схрестили автобус з трамваєм і електромобілем (фото, відео)

Пасажири сідатимуть в потяги на ходу на шаленій швидкості (відео)

Вчені склали ТОП-10 сценаріїв знищення людства

Телефон з підключенням до Wi-Fi вбудують в око

Наступна публікація