IBM не вдалося стати монополістом

Компанії IBM та Sun Microsystems не змогли домовитися щодо продажу.

Рада директорів Sun Microsystems відкинула пропозицію IBM про покупку.

Наступного дня IBM відкликала свою пропозицію про покупку Sun. Проте представники обох компаній продовжують вести переговори.

Однією з причин зриву операції між Sun і IBM стало те, що керівників Sun не влаштувала запропонована за компанію сума. Так, спочатку IBM мала намір купити Sun, заплативши за одну акцію компанії 10-11 доларів. Потім IBM запропонувала за одну акцію Sun 9,5 долара, а перед відмовою Sun - 9,4 долари.

Іншою причиною відмови Sun стала відсутність твердої позиції IBM на випадок виникнення претензій до цієї операції у антимонопольних органів. Останнє є цілком реальним, оскільки IBM і Sun домінують в сегменті Unix-серверів, займаючи 65% цього ринку.

Вперше про плани IBM по покупці Sun стало відоме у середині березня. Тоді повідомлялося, що сума операції складе 6,5 мільярди доларів. В кінці минулому тижню стало відомо, що IBM заплатить за Sun сім мільярдів доларів, а про операцію буде оголошено найближчим часом.

Представники IBM і Sun Microsystems не коментують цю інформацію.

За даними компанії IDC, IBM контролює 31,4% ринку серверів. Компанії HP і Dell займають 29,5% і 11,6% цього ринку відповідно. Частка Sun Microsystems на серверному ринку складає 10,6%.

Читайте також:

Sanyo створила відеокамеру для підводної зйомки

Facebook врятував підлітка від самогубства

Google може купити Twitter

Автомобілі Ford підключили до Інтернету
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: