ICQ виставили на продаж

Популярний в Україні сервіс миттєвих повідомлень ICQ збираються продати за 300 мільйонів доларів.

Компанія AOL готується продати популярний сервіс миттєвих повідомлень ICQ. За цей актив планують виручити близько 300 мільйонів доларів.

Для здійснення продажу AOL найняла інвестиційні банки Morgan Stanley і Allen & Co. Покупкою ICQ вже зацікавилися дві великі компанії, за даними обізнаних джерел, - не зі США. Їхні назви поки що тримають в секреті.

Очікується, що операція буде здійснена в грудні, коли AOL стане незалежною компанією. Наразі AOL є дочірнім Інтернет-підрозділом американського медіаконгломерата Time Warner, але менш ніж через місяць має від нього відокремитися.

ICQ була створена в 1996 році ізраїльською компанією Mirabilis і досі базується в Ізраїлі. У 1998 році сервіс придбала AOL за 287 мільйонів доларів.

ICQ є лідером серед сервісів миттєвих повідомлень в Україні, Росії, Німеччині, Ізраїлі та ще декількох країнах. У США мессенджер зночано менш поширений і програє конкурентним сервісам, створеним Microsoft, Yahoo і Google. Наразі ICQ має 40-50 млн унікальних відвідувачів щомісячно. У підтримці сервісу беруть участь близько 100 осіб персоналу.

Читайте також:

Нова версія QIP вразлива до DoS-атак

Microsoft розпочала розробку Internet Explorer 9

Україна подала заявку на реєстрацію домену "укр"
заявку

Apple винайшла рекламу, від якої нікуди подітися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: