Ілон Маск назвав ім'я першого космічного туриста, який полетить до Місяця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ним буде японський мільярдер.

Першим космічним туристом компанії SpaceX Ілона Маска, який здійснить подорож навколо Місяця, стане японський мільярдер Юсаку Маєзава.

Про це Маск оголосив на спеціальній прес-конференції 17 вересня, передає Reuters.

42-річний Маєсава є засновником та керівником компаній Zozotown та Zozo, які пов'язані з онлайн-продажем модного одягу. За оцінками Forbes, статки Маєзави оцінюються у 3,6 мільярда доларів, він є 14 найбагатшою людиною Японії.

Юсаку Маєсава перший космічний турист
Reuters
Юсаку Маєзава

Подорож до Місяця відбудеться на борту ракети-носія BFR (Big Falcon Rocket). Ракета ще не побудована, але Маск раніше заявляв, що він хоче, щоб BFR була готова до непілотованого польоту на Марс у 2022 році, а з екіпажем - у 2024 році. Політ Маєзави до Місяця може відбутися 2023 року. 

Японський мільярдер, відомий своєю пристрастю до колекціонування картин, сказав, що хотів би взяти із собою у політ 6-8 художників, щоб вони після повернення на Землю могли створити щось грандіозне. 

Наразі незрозуміло, скільки Маезава заплатить за політ на Місяць, але Маск сказав, що це коштуватиме "дуже дорого".

ВідеоКомпанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Екзопланети - це нові світи, розташовані за межами нашої Сонячної системи. І прямо зараз десь у космосі той апарат полює на придатні для життя планети. Упродовж двох років пристрій скануватиме понад 200 тисяч зірок, поруч із якими можуть бути нові космічні систем. Дані про це він буде передавати раз на 13 днів. 

Компанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції