Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск назвав винних в аварії першого ступеня ракети Falcon Heavy

Голова Space X сказав, що помилку зробили інженери.

Ілон Маск оголосив причину невдачі здійснення керованого спуску першого ступеня центрального сегманта ракети Falcon Heavy. За словами голови компанії Space X, була допущена помилка під час розрахунків необхідного обсягу палива. Про це Ілон Маск написав у Twitter, відповідаючи на численні запитання користувачів.

"Була нестача рідини для запалювання двох зовнішніх двигунів. Рішення цієї проблеми очевидно", – відповів Маск на запитання у соцмережі. Також він зазначив, що запуск відбувся "настільки добре, наскільки можна було сподіватись".

ВідеоSpaceX або Інтернет з космосу – чого насправді прагне Ілон Маск

Епохальна подія: Маск знову і знову каже - цей політ є першим кроком до переселення людей на Марс. Але насправді Марс може бути лише прикриттям! Що приховано за марсіанською програмою?

SpaceX або Інтернет з космосу – чого насправді прагне Ілон Маск

Наступний запуск компанії Space X відбудеться 17 лютого. Повідомляється, що разом із ракетою-носієм Falcon 9  на орбіту вийдуть іспанський розвідувальний супутник Раz, апарати Microsat-2a і Microsat-2b. Останні були створенні у рамках проекту Starlink. Завдяки цьому запуску, Ілон Маск сподівається забезпечити доступ до інтернету усьому світу.

ВідеоНова ракета SpaceX перевозитиме пасажирів між континентами за ціною звичайного літака

Також Маск планує створити третю плаваючу платформу A Shortfall of Gravitas, яка перебуватиме в Атлантичному океані і слугуватиме для посадки двох ракет-прискорювачів Falcon Heavy.

Нагадаємо, що особистий електромобіль засновника компанії SpaceX Ілона Маска, який запустили в якості корисного навантаження ракети Falcon Heavy, наблизиться до Марса 8 жовтня 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції