Ілон Маск запевняє, що його загадковий "чип для мозку" зможе лікувати депресію та залежність

Цього року технологію Neuralink хочуть почати випробовувати на людях.

Ілон Маск розкрив ще кілька подробиць про "чип для мозку" Neuralink - каже, він допоможе лікувати депресію і залежності. 

Про це пише LADbible.

Стартап Neuralink був заснований Маском 2016-го року, але поки що про нього відомо небагато. Минулого року компанія оголосила, що розробила пристрій, який може безпосередньо з'єднувати людський мозок з комп'ютером.

Тепер Маск у твіттері анонсував, що 28 серпня з'явиться більше подробиць про Neuralink. Один з користуваччів з ніком Pranay Pathole запитав винахідника про можливості технології. "Чи можна використовувати Neuralink для перенавчання тієї частини мозку, яка відповідає за виникнення залежності або депресії? Було б круто, якби Neuralink можна було використовувати проти чогось на кшталт залежності/депресії", - написав він.

Маск відповів: "Звичайно. Це і круто, і жахливо. Все, що ми коли-небудь відчували або думали, було електричними сигналами".

Утім наразі у короткостроковій перспективі Neuralink, схоже, спробують застосувати для лікування захворювань головного мозку, як-от Паркінсона. У майбутньому, можливо, технологія буде здатна на більше. Компанія тестує Neuralink на тваринах і сподіваються, що зможе почати дослідження на людях уже цього року.

Розробка "Прямого кортикального інтерфейсу", якою займається Neuralink, за словами Маска, має допомогти людям досягти більш високого рівня пізнання і дати шанс конкурувати зі штучним інтелектом.

Відео Хто такий Ілон Маск: найцікавіші факти з біографії відомого винахідника

Він наривається на скандали, коли публічно курить марихуану, коли одним твітом обвалює акції своєї ж компанії. У свої 48 років цей епатажний мільярдер і винахідник регулярно опиняється в центрі уваги. ТСН.Тиждень зібрав найцікавіші факти з біографії Ілона Маска.  

Хто такий Ілон Маск: найцікавіші факти з біографії відомого винахідника

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів