Індійці підтвердили факт висадки американців на Місяці

Камера, встановлена на борту "Чандраяна-1", зберегла район посадки американського космічного корабля.

Індійський місячний зонд "Чандраян-1" (Chandrayaan-1) сфотографував місце посадки "Аполлона-15". Знімки приведені і описані в статті, написаній співробітниками Індійського космічного агентства (ISRO). Коротко про фотографії пише індійська газета The Times of India.

Камера, встановлена на борту "Чандраяна-1", зберегла не лише район посадки американського космічного корабля, але також сліди, залишені на поверхні супутника колесами місяцеходу. Якість фотографій не дозволяє побачити відбитки ніг самих астронавтів.

Індія запустила свій перший безпілотний місячний зонд 22 жовтня 2008 року. Завданням "Чандраяна-1" було фотографування поверхні Луни і складання мінералогічної і географічної карт земного супутника. Через 312 днів перебування зонда на місячній орбіті зв'язок з ним був втрачений.

Представники ISRO оголосили про завершення роботи "Чандраяна-1", відзначивши, що зонд виконав велику частину місії. Пізніше з'явилася інформація, що зонд знаходитиметься на орбіті Луни ще тисячу днів, після чого розіб'ється о поверхню супутника.

Читайте також:

Індія загубила на орбіті Місяця свій супутник

В Індії запустили ізраїльський супутник

Індія вдало випробувала ракету з ядерним боєзарядом

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: