Інфекціоніст назвав категорію людей, по яких "Омікрон" завдасть "головного удару"

Інфекціоніст назвав категорію людей, по яких "Омікрон" завдасть "головного удару"

Фото: Associated Press

Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі заявив, що COVID-штамом "Омікрон" заразяться майже всі.

Штамом "Омікрон", найімовірніше, перехворіють всі люди, але ті, у кого є щеплення, не матимуть тяжкого перебігу хвороби і постковідного синдрому.

Таку думку висловив керівник Інституту алергології та інфекційних захворювань і головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі в ефірі телеканалу CNN.

За його словами, із серйозними наслідками коронавірусу зіштовхнуться саме нещеплені громадяни, по яких "Омікрон" завдасть "головного удару".

Натомість, за словами інфекціоніста, захворіють на "Омікрон" також і ті, хто вакцинувався. Однак у них буде значно легшим перебіг захворювання, з мінімальними ризиками госпіталізації та смерті.

"Омікрон за його неймовірного, безпрецедентного ступеня ефективності поширення зрештою знайде майже всіх... А, можливо, і багато з них (вакцинованих. - Ред) дуже ймовірно, з деякими винятками, перенесуть це досить добре, у тому сенсі, що не будуть госпіталізовані та не помруть", - казав Ентоні Фаучі.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я вважають новий штам COVID-19 "Омікрон" особливо небезпечним для невакцинованих громадян. 

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

За прогнозом ВОЗ, половина Європи захворіє на штам "Омікрон" протягом двох найближчих місяців

За прогнозом ВОЗ, половина Європи захворіє на штам "Омікрон" протягом двох найближчих місяців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація