Інопланетний астероїд міг принести життя на Землю з космосу - The Independent

Інопланетний астероїд міг принести життя на Землю з космосу - The Independent

Фото: European Southern Observatory

Спеціалісти впевнені, що безліч космічних об`єктів можуть опинитись у нашій Сонячній системі через силу тяжіння Юпітера та Сонця.

Учені Гарвардського університету припускають, що життя на Землю могли принести астероїди, які прилетіли з іншої Сонячної системи. Про це повідомляє The Independent.

Поява у жовтні астероїда Омумауа наштовхнула спеціалістів на найрізноманітніші версії виникнення життя на Землі. Нове дослідження стверджує, що таке небесне тіло могло бути різновидом інопланетного космічного корабля. За однією з гіпотез, на астероїді могли міститись ознаки позапланентного життя.

Так, професор Гарвардського університету Лоеб зазначає, що деякі земні істоти, мікроскопічні тихоходи, можуть вижити в умовах космосу. Аналогічно окремі позаземні мікроорганізми здатні існувати на Землі.

Учені виявили нову велетенську чорну діру

Учені виявили нову велетенську чорну діру

"У принципі, життя може транспортуватися між планетами скелястими породами; ми знаємо, наприклад, що тверді небесні тіла з Марса долітають до Землі і повертаються назад", – розповів професор Лоеб.

Спеціалісти впевнені, що безліч космічних обєктів, враховуючи астероїди, можуть опинитись у нашій Сонячній системі через силу тяжіння Юпітера та Сонця. 

Завдяки комп’ютерним моделям учені з’ясували, що близько 400 стометрових зоряних об’єктів і 10 об’єктів розміром 1 км могли зіткнутись із Землею 3,8 млрд років тому.

Нагадаємо, що у жовтні поблизу Землі летів сигаретоподібний астероїд Омумауа. Назва з гавайської перекладається як "посланець здалеку, що прибув першим". Його довжина - майже 500 метрів, а ширина - близько 80. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація