Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інопланетний астероїд міг принести життя на Землю з космосу - The Independent

Спеціалісти впевнені, що безліч космічних об`єктів можуть опинитись у нашій Сонячній системі через силу тяжіння Юпітера та Сонця.

Учені Гарвардського університету припускають, що життя на Землю могли принести астероїди, які прилетіли з іншої Сонячної системи. Про це повідомляє The Independent.

Поява у жовтні астероїда Омумауа наштовхнула спеціалістів на найрізноманітніші версії виникнення життя на Землі. Нове дослідження стверджує, що таке небесне тіло могло бути різновидом інопланетного космічного корабля. За однією з гіпотез, на астероїді могли міститись ознаки позапланентного життя.

Так, професор Гарвардського університету Лоеб зазначає, що деякі земні істоти, мікроскопічні тихоходи, можуть вижити в умовах космосу. Аналогічно окремі позаземні мікроорганізми здатні існувати на Землі.

ВідеоУчені виявили нову велетенську чорну діру

"У принципі, життя може транспортуватися між планетами скелястими породами; ми знаємо, наприклад, що тверді небесні тіла з Марса долітають до Землі і повертаються назад", – розповів професор Лоеб.

Спеціалісти впевнені, що безліч космічних обєктів, враховуючи астероїди, можуть опинитись у нашій Сонячній системі через силу тяжіння Юпітера та Сонця. 

Завдяки комп’ютерним моделям учені з’ясували, що близько 400 стометрових зоряних об’єктів і 10 об’єктів розміром 1 км могли зіткнутись із Землею 3,8 млрд років тому.

Нагадаємо, що у жовтні поблизу Землі летів сигаретоподібний астероїд Омумауа. Назва з гавайської перекладається як "посланець здалеку, що прибув першим". Його довжина - майже 500 метрів, а ширина - близько 80. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції