Internet Explorer став небезпечним

Експерти комп'ютерної безпеки рекомендують користувачам тимчасово відмовитися від інтернет-браузера Internet Explorer компанії Microsoft.

В браузері був виявлений пролом, що дозволяє зловмисникам отримати доступ до паролів, що зберігаються в комп'ютері, та іншої інформації. Компанія Microsoft заявила, що розслідує проблему і працює над "латкою" для усунення вади. Поки ж користувачам пропонують низку кроків для мінімізації ризику.

Фахівці в галузі комп'ютерної безпеки рекомендують взагалі відмовитися від використання Internet Explorer до тих пір, поки не буде випущена офіційна "латка". 

Основна частина зареєстрованих атак на браузер доводиться на програму сьомої версії; при цьому представники компанії попереджають, що проблеми можуть виникнути і з браузерами інших версій.

Як повідомляє виробник антивірусних програм компанія Trend Micro Inc., пролом в системі безпеки дозволяє зловмисникам перенаправляти браузер на інтернет-сайт, який викрадає паролі користувача, що зберігаються на його комп'ютері. Найчастіше йдеться про паролі для мережевих ігор, які потім продаються на чорному ринку.

Проте, за словами представників Trend Micro Inc., цей пролом може бути використаний і для отримання інформації, пов'язаної з кредитними картками і паролями для банків.

Програма Internet Explorer займає перше місце за часткою на ринку інтернет-браузерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: