Інтернет лікує літніх людей

Інтернет стимулює мозок літніх людей та уповільнює вікові зміни, котрі в ньому відбуваються.

Американські вчені з'ясували, що Інтернет стимулює мозкову діяльність людей похилого віку, здатний уповільнити і навіть звернути назад вікові зміни.

Більше того, співробітники Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі шляхом сканування мозку виявили, що Інтернет - більш сильний стимулятор, ніж книги, причому ефект зберігається дуже тривалий час після вимкнення комп'ютера.

"У людей похилого віку з мінімальним веб-досвідом навіть короткочасний пошук в Мережі може змінити структуру мозку і зміцнити його функціональність", - говорить один з авторів дослідження Гері Смолл.

В експерименті взяли участь 24 людини у віці від 55 до 78 років. Половина волонтерів були досвідченими Інтернет-користувачами, інші майже нічого не знали про Мережі. Їх попросили пошукати що-небудь у Всесвітній павутині, поки вчені будуть спостерігати за тим, які ділянки мозку виявляють у цей момент найбільшу активність.

Після цього добровольців відправили додому, де вони повинні були протягом двох тижнів через день віддавати Інтернету не менше години на добу. Потім їх знову посадили за комп'ютери і підключили до томографа.

Вчені звернули увагу на те, що зміни в мозку почалися одразу ж і торкнулися областей, які відповідають за мову, читання, пам'ять і зір. На час другого перевірки активізувалися лобові звивини, які контролюють оперативну пам'ять і прийняття рішень.

Очевидно, що Інтернет можна рекомендувати як найпростішу і дієву профілактики деменції у літніх людей. Фахівці вважають, що веб-серфінг більш ефективний, ніж читання, оскільки в Мережі люди повинні виконувати декілька завдань одночасно, вишукуючи потрібні графічні та вербальні деталі, оцінюючи і запам'ятовуючи.

Результати дослідження були представлені на річних зборах неврологічного суспільства в Чикаго.

Читайте також:

Колумбійські вчені з`ясували, що навчання грамоті змінює мозок

Для американських військових розробляють новий Інтернет

Американські вчені імплантували в мозок людини чіп з виходом в Інтернет

Голубина пошта виявилася швидшою за Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: