iPhone "навчили" захищати власника від раку шкіри

В Австралії розроблено програму для iPhone, що дозволяє попередити розвиток раку шкіри, - захворювання дуже поширене в цій країні.

Австралійська Рада боротьби з раком шкіри Cancer Council Australia розробила програму для смартфона iPhone, яка дає поради щодо захисту від шкідливого ультрафіолетового випромінювання Сонця.

Як вважають розробники, технологія допоможе в боротьбі з раком шкіри.

Безкоштовний додаток SunSmart демонструє власнику щоденний прогноз погоди і рівень ультрафіолетового випромінювання, а також його порівняння з максимально допустимим безпечним рівнем.

Програма з вбудованою функцією сповіщення використовує навігаційну систему GPS, що дозволяє фіксувати метеодані саме для того місця, де перебуває власник смартфона. Крім того, програма визначає тимчасові проміжки, в яких необхідно використовувати сонцезахисні засоби.

Наразі рівень поширення раку шкіри в Австралії - один з найбільш високих у світі. Щорічно в країні від цього захворювання помирає понад 1850 людей. За даними Ради боротьби з раком, двом з трьох австралійців до 70 років буде поставлений діагноз рак шкіри.

Розробники вважають, що формат програми для iPhone найбільш ефективний для профілактики захворювання в молодих людей, які менше піклуються про потенційну шкоду сонячних променів.

Читайте також:

Революційне відкриття: рак створили самі люди

Оральний секс призводить до раку рота і глотки

Вчені створили молекулу, яка зупиняє поширення ракових клітин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: