iPhone OS 3.0 став кращим у 100 разів

У новій, третій версії iPhone додали 100 удосконалень серед яких можливість відправки MMS, копіювання і вставка тексту і багато іншого. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У новій, третій версії платформи iРhone з'явиться функція, що дозволяє вирізати, копіювати і вставляти блоки тексту. Це одна з функцій, яку довго чекали користувачі. Щоб відмінити дію необхідно струсити апарат.

Розробники платформи також додали іншу функцію, яку також вимагали користувачі, - прийом і відправку MMS. iРhone OS 3.0 тепер дозволяє записувати голос. Додана можливість відправки з листом відразу декількох фотографій, а не одну, як раніше.

Ландшафтний режим відображення текстів і набору повідомлень тепер працює у всіх ключових стандартних додатках iРhone.

Телефони з iРhone OS 3.0 підтримуватимуть функції синхронізації, автозаповнення форм, автоматичного підключення до мереж Wi-fi і матиме захист від фішингу.

Всього додано 100 вдосконалень. Користувачі зможуть отримати доступ до iРhone 3.0 лише влітку цього року. Система поширюватиметься безкоштовно для власників iРhone і за ціною 9,95 для власників iРod touch.

За даними Apple, у 2008 році в світі було продано 13,7 мільйона iРhone 3g, що значно перевищує поставлену мету в 10 мільйонів апаратів. Всього було продано 17 мільйонів апаратів.

Читайте також:

10 винаходів, що змінили людство

Компанія з ОАЕ випустила телефон на три SIM-карти

У палець фіна вмонтували "двугігову" флешку
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: