іPhone та iPod Touch допоможуть влучно стріляти

Любителі постріляти отримали додаток до ipod Touch /iphone, який допоможе влучно стріляти.

Цього тижня, як повідомляє британська газета The Daily Telegraph, з'явився новий додаток до ipod Touch /iphone, який називається Bulletflight - калькулятор польоту кулі, який, згідно зі своєю назвою, обчислює траєкторію пострілу зі снайперських рушниць, враховуючи при цьому багато різних параметрів, включаючи швидкість і напрям вітру, дистанцію до мети, температуру і висоту над рівнем моря.

Після оцінки всіх даних Bulletflight видасть тому, хто стріляє інформацію про те, в якому місці на снайперському прицілі повинен знаходитися об'єкт для точного пострілу по ньому. Іphone або ipod Touch прикріпляється до рушниці збоку за допомогою спеціального жорсткого чохла-кріплення. Додаток з App Store Bulletflight, снайперська рушниця і iphone/ipod Touch взаємодіятимуть при цьому як один організм.

Bulletflight запрограмоване на взаємодію з трьома різними видами рушниць, включаючи ту, що знаходиться на озброєнні американської армії рушницю M110 від компанії Knight's Armament Company (KAC), яка і поширює даний додаток до iphone через інтернет-магазин itunes App Store за 11,99 доларів. Проте власник Bulletflight може задати параметри будь-якої іншої рушниці самостійно. 

Читайте також:


В Японії роботом-поліцейським можна керувати за допомогою мобільного

Microsoft звільнить 5 тисяч працівників

У 2009 кібертерористи активізуються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: