Історична фотографія: міжпланетна станція Juno надіслала перший знімок Юпітера

Камера пережила екстремальні умови системи газового гіганта.

Американський космічний зонд Juno, який 5 липня дістався орбіти Юпітера, надіслав перший знімок газового гіганту та його супутників.

Про це на свій офіційній сторінці повідомило космічне агентство NASA.

"Цей перший знімок з камери JunoCam демонструє, що вона перенесла перший прохід крізь надзвичайний рівень радіації Юпітера без жодних погіршень та готова дістатися до самого Юпітера. Ми не можемо дочекатися моменту, як побачимо полюси Юпітера", - прокоментував знімок головний дослідник з Східно-західного інституту у Сан-Антоніо Скот Болтон.

Знімок було зроблено 10 липня 2016 ркоу, коли космічний корабель був за 4,3 мільйона кілометра від Юпітера.

Знімок Юпітеру зондом Juno
NASA

"Камера Juno продовжить робити фото, поки буде рухатися навколо цієї орбіти. Перші знімки планети у високій якості будуть зроблені 27 серпня, коли Juno здійснить наступне зближення з Юпітером", - пояснив співдослідник  Juno з інституту планетарної науки Арізони Кенді Хансен.

Нагадаємо, що раніше автоматична міжпланетна станція Juno прибула до Юпітера. Як інформує NASA, подорож від Землі до найбільшій планеті Сонячної системи станції тривала близько п'яти років. Станція Juno буде обертатися навколо Юпітера еліптичною орбітою на відстані п'яти тисяч кілометрів від атмосфери. У завдання місії входить дослідження хмар і полярних сяйв Юпітера.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: