Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За трансляцією запуску ракети стежили більше двох мільйонів людей.

Ілон Маск запустив у космос свій старий автомобіль. Американський інноватор зробив це за допомогою найпотужнішої у світі ракети. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Ще ніхто і ніколи не виносив на орбіту такий тяжкий вантаж. Ракета так і називається "Важкий сокіл" – "Falcon Heavy". Запуск відкладали майже 5 років  от нині за його трансляцією стежили більше двох мільйонів людей.

Ракета стартувала з космодрому NASA у Флориді із особистим електромобілем Маска на облавку. Ця "Тесла" за планом має дістатись орбіти Марса. За її кермом - манекен у скафандрі, а у салоні лунає пісня Девіда Боуї - "Космічна дивина" ("Space Oddity").

Поки що Маск за допомогою своєї техніки має намір глибоко дослідити космос, і, вважає, ймовірно на такому "Фальконі" наступного разу полетять на орбіту Марса вже люди.

ВідеоЗапущена у космос "Тесла" Ілона Маска має дістатись орбіти Марса

Ще ніхто і ніколи не виносив на орбіту такий тяжкий вантаж. Ракета стартувала з космодрому NASA у Флориді із особистим електромобілем Маска на Облавку. Ця "Тесла" - за планом - має дістатись орбіти Марса. За її кермом - манекен у скафандрі, а у салоні лунає пісня Девіда Боуї "Космічна дивина".

Запущена у космос "Тесла" Ілона Маска має дістатись орбіти Марса

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції