Історичний запуск зонда до Сонця довелося відкласти в останню хвилину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працівники NASA вчасно помітили несправність у ракеті та відтермінували запуск зонда.

Американське космічне агентство NASA відклало на добу запуск ракети Delta IV Heavy із сонячним зондом Parker, який повинен був стартувати з мису Канаверал 11 серпня. Про це повідомляється на сайті агентства.

Спочатку час запуску перенесли на сорок хвилин через додаткову перевірку системи передавання даних із корабля на Землю. Пізніше в NASA заявили про брак часу до кінця стартового вікна.

За даними NBC News, запуск відклали в останній момент. Технічні несправності з ракетою помітили за 1 хвилину 55 секунд до запуску. 

Тепер запуск ракети повинен відбутися у неділю, 12 серпня.

Прогноз показує 60-відсотковий шанс сприятливих погодних умов для запуску, наголосили у NASA.

Фотогалерея NASA показало знімок "затонулого" серця Плутона (3 фото)

Нагадаємо, зонд Parker повинен наблизитися на рекордні 6,1 млн кілометрів до Сонця і першим із раніше створених людством апаратів увійти в так звану сонячну корону. За прогнозами вчених, захисний екран зонда розжариться до 1371,11  градуса Цельсія.

Апарат буде вимірювати електромагнітне поле Сонця і визначати характер частинок, що випускаються зіркою. Такі дослідження повинні дати можливість ученим дати відповідь на низку запитань, пов'язаних із Сонцем. Місія триватиме сім років.

На створення зонда Parker було витрачено близько 1,5 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції