Італійські мафіозі завдяки Skype уникають "прослушки"

Італійській поліції важко прослуховувати злочинців, оскільки ті все частіше користуються Skype.

У кримінальних кругах Італії все більшу популярність завойовують телефонні дзвінки через інтернет, оскільки вони допомагають уникнути поліцейської "прослушки". Джерела в італійській поліції стверджують, що учасники злочинних синдикатів, залучені в торгівлю зброєю, наркотиками і людьми, для своїх переговорів все активніше використовують комп'ютерну програму Skype, щоб заплутати слідство.

Система шифрування, використовувана в Skype, не розкривається розробниками, що сильно ускладнює роботу правоохоронних органів. За останні роки прослуховування телефонних розмов ускладнилося для італійських слідчих, які тепер б'ють тривогу. Недавно їм вдалося засікти розмову між двома підозрюваними наркоділками, під час якої вони домовся обговорити деталі постачання двох кілограмів кокаїну через Skype.

Італійські правоохоронні органи щорічно витрачають мільйони доларів на систему відстежування телефонних дзвінків, проте незабаром ситуація може змінитися. Уряд Сильвіо Берлусконі підготував законопроект, за яким такі методи отримання інформації можуть бути використані лише у виняткових випадках.

Безліч кримінальних репортажів в італійських ЗМІ ґрунтуються на витоку змісту перехоплених телефонних розмов, а багато політиків, у тому числі і Берлусконі, стикаються з публікаціями в газетах своїх приватних розмов. Якщо новий закон буде прийнятий, опублікувати такі матеріали можна буде лише після закінчення поліцейського розслідування і винесення судової ухвали.

Проти такого підходу виступають журналісти, також зараз він обговорюється вищими судовими чиновниками країни.

Читайте також:

eBay готова продати Skype

Skype запускає нову послугу

Skype відпочивав два дні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: