Італія узаконила блокування торрент-порталів з усього світу

Верховний суд Італії дозволив закривати доступ до торрентів з нелегальним контентом, де б вони не були розташовані.

Інтернет
CNews
Верховний суд Італії зобов'язав інтернет-провайдерів на вимогу авторів блокувати торрент-портали
Верховний суд Італії дозволив власникам копірайта вимагати від інтернет-провайдерів блокувати торрент-портали, які містять нелегальний контент, навіть якщо ті розташовані поза межами країни і управляються не італійцями.

У 2008 році в Італії за рішенням влади вже був заблокований відомий торрент-ресурс The Pirate Bay, але пізніше портал виграв судовий процес, довівши, що блокування було незаконним. Тоді суд Бергамо ухвалив, що іноземні сайти не можуть переслідуватися в Італії за порушення авторських прав.

Тепер же Верховний суд визнав законним таке переслідування торрент-порталів. На думку суддів, подібні ресурси відіграють значну роль у викачуванні користувачами піратського контента і тому можуть вважатися причетними до процесу порушення авторських прав.

Як вважають аналітики, після цієї постанови в Італії численні організації із захисту авторських прав розпочнуть активне переслідування BitTorrent-сайтів.

Приводом для блокування ресурсу може стати вже той факт, що його відвідують багато італійців для викачування неліцензійних матеріалів. Незабаром після оголошення про вердикт Верховного суду Італії до суду Бергамо було знову подано позов проти порталу The Pirate Bay.

Представники ресурсу заявили, що захищатимуть право на роботу свого сайту в цій країні. Вони пообіцяли, що будуть оскаржувати нове рішення Верховного суду.

Утім, раніше The Pirate Bay у своєму блозі оголосив про те, що назавжди закрив торрент-трекер і замість нього має намір використовувати так звані "магнітні" посилання.

Читайте також:

The Pirate Bay назавжди закрив торрент-трекер

У Франції порушників авторських прав позбавлять доступу до Інтернету

Працівники порноіндустрії подали до суду на Інтернет-піратів

5 сучасних технологій, які змінять світ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: