Італія звинуватила Google і Apple в десятикратному заниженні податкових відрахувань

В Європі змусять Google і Apple звітувати про податки.

Влада ЄС підготувала пакет заходів, який змусить великі американські корпорації, що ведуть бізнес по всьому світу і оптимізують податкове навантаження через європейські підрозділи, розкривати дані про доходи та податкові відрахування в Європі, пише Guardian.

За даними видання, представити законопроект планується в квітні. Документ передбачає вимогу передачі даних про податкові виплати владі країн ЄС для повного аналізу і перевірки, а також публікацію цих даних. Джерела Guardian стверджують, що нововведення підтримує голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, і в цілому в керівництві ЄС склався консенсус щодо правил роботи іноземних корпорацій. Аналіз податкових даних дозволить обчислити держави, які дозволяють великим корпораціям оптимізувати податки.

Зараз великі американські технологічні компанії (Google, Apple, Amazon) сплачують податки тільки в кількох європейських країнах з низьким податковим навантаженням. При цьому процес супроводжується численними порушеннями: так, Італія звинуватила Google в десятикратному заниження податкових відрахувань, а у Великобританії податківці виявили заборгованість за 10 років ведення бізнесу.

Нагадаємо, що раніше Alphabet обігнала Apple і стала найдорожчою компанією в світі.

Ринкова вартість Alphabet оцінюється в 420 мільярдів доларів, тоді як Apple – 393 мільярда.

Нагадаємо, раніше Apple підвищила ціни в App Store.

Це не єдина новація популярного виробника гаджетів за останній час. Нещодавно стало відомо, що Apple додасть в нову версію своєї мобільної операційної системи iOS спеціальний нічний режим. Він буде міняти кольори операційної системи на більш м'які, щоб допомогти власникові мобільного пристрою легше засинати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: