Італійські вчені займуться пошуками останків Мони Лізи

Якщо поховання буде знайдено, останки спершу відправлять на експертизу ДНК, щоб підтвердити, що вони дійсно належать Джоконді.

В Італії стартував проект з пошуку поховання Лізи дель Джокондо - жінки, яка, як традиційно вважається, зображена на  найвідомішій картині Леонардо да Вінчі. Про це було офіційно оголошено 5 квітня під Флоренцією, повідомляє ASCA.

Дослідники вже почали вивчати документи, які дозволять точніше визначити місцезнаходження останків Мони Лізи.

Власне пошуки розпочнуться 27 квітня під Флоренції на території колишнього монастиря Святої Урсули, де, як вважається, в 1542 році і була похована Ліза дель Джокондо, уроджена Герардіні.

Проектом завідує професор Сільвано Вінченті, який раніше успішно займався пошуком останків Караваджо, Петрарки, Боярдо, Піко делла Мірандоли.

За його словами, якщо поховання буде знайдено, останки спершу відправлять на експертизу ДНК, щоб підтвердити, що вони дійсно належать Джоконді. Потім, якщо буде знайдений череп, по ньому за допомогою сучасних технологій відновлять обличчя жінки, щоб раз і назавжди встановити, чи саме вона зображена на портреті Леонардо.

Читайте також:

Вчений: Мона Ліза була хлопчиком-коханцем да Вінчі

Італійський історик розшифрувала код да Вінчі

Художник намалював найменшу Мону Лізу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: