Від Землі до Марса за 2 дні. Винахідник придумав концепцію космічного поїзда до Червоної планети

Космічний поїзд досягатиме швидкості 3000 км/с

Канадський винахідник Чарльз Бомбардьє представив амбітну концепцію дизайну для космічного поїзда під назвою "Сонячний експрес", який у майбутньому міг би перевозити пасажирів та вантажі крізь космічний простір швидше, ніж будь-який інший транспортний засіб. Про це повідомляє Mirror.

За задумом, "Сонячний експрес" буде складатися з шести циліндрів, завдовжки 50 метрів кожен. Циліндри, своєю чергою, будуть розділені на вантажні відсіки. Так, їх можна буде переміщувати в польоті за допомогою роботів технічного обслуговування.

Початково, космічний поїзд зможе злетіти завдяки ракетним прискорювачам. Ідея полягає в тому, що, після запуску, поїзду ніколи не потрібно буде зупинятися. Замість цього, циліндри будуть зближатися з ним під час руху.

Паливо, що буде міститися в ядрі поїзда, можна буде використовувати для управління засобом. Водночас поїзд використовуватиме силу тяжіння, аби оминати планети та супутники.

Чарльз Бомбардьє сподівається, що космічний поїзд досягатиме швидкості 3000 км/с, завдяки чому від Землі до Марса можна буде дістатися за два дні.

Крім того, на "Сонячному експресі" будуть встановлені сонячні батареї, завдяки чому можна буде використовувати сонячну енергію.

Наразі ідея Чарльза Бомбардьєра залишається на рівні концепції, винахідникові потрібно ще багато чого визначити.

"Очевидно, що ще є багато, над чим подумати, починаючи з розмірів, маси, швидкості, енергії і т.д. Як управляти таким складний автомобіль?" - прокоментував Бомбардьєр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у продажі незабаром з'явиться авто, що літає. Авто може пролетіти близько 700 кілометрів на одному баку пального. Машина за розмірами така ж, як і будь-яка інший легковий транспортний засіб.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація