Канадці пообіцяли через 5 років забезпечити весь світ дешевим Інтернетом

Канадці хочуть запустити проект з формування глобальної мережі супутникового доступу в Інтернет. Для цього планується вивести 84 мікросупутники в шести орбітальних площинах.

Канадська компанія Microsat Systems Canada Inc. (MSCI) протягом найближчих років планує втілити в життя проект CommStellation з формування глобальної мережі супутникового доступу в Інтернет.

Система CommStellation, за задумом MSCI, буде складатися з компактних супутників, що знаходяться на орбіті заввишки близько 1 000 км.

Запуск низькоорбітальних апаратів, як стверджується, надасть низку переваг, зокрема дозволить використовувати відносно недорогі електронні компоненти і знизити потужність сигналу при передачі даних.

В цілому планується вивести 84 мікросупутники в шести орбітальних площинах з відхиленням в 30 градусів. У кожній з площин буде по 13 робочих апаратів плюс один резервний.

Наземна інфраструктура буде складатися з 20 станцій, підключених до Інтернету по високошвидкісних каналах. Кожен з супутників зможе забезпечувати пропускну здатність до 12 Гбіт / с, а термін їхньої служби становитиме десять років.

Вивід перших апаратів на орбіту повинен початися в 2014 році; всього буде потрібно шість запусків ракетоносіїв, кожен з яких зможе взяти на борт 14 мікросупутників.

Введення мережі CommStellation в експлуатацію призначено на 2015 рік. Очікується, що система забезпечить глобальне покриття Землі, в тому числі віддалених і важкодоступних районів.

Читайте також:

Пірати ініціювали створення альтернативного Інтернету

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

Одеські вчені створили Інтернет майбутнього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: