Канадець створив протез ока з вбудованою відеокамерою

Кінорежисер Роб Спенс розробив протез ока, оснащений мініатюрною відеокамерою, передавачем, мікросхемою і акумулятором на 3В.

Канадський кінорежисер Роб Спенс розробив протез ока, оснащений мініатюрною відеокамерою. Відео з камери він має намір транслювати в інтернет. Крім того, в планах розробників - впровадження в протез камери з більш високою роздільною здатністю.

Правого ока Спенс позбувся у віці 13 років, бавлячись з рушницею діда, і з тих пір був змушений носити протез. Ідея вмонтувати в протез відеокамеру прийшла йому в голову, коли він був уже дорослим.

Розробити біонічний протез ентузіасту допомагали друзі-інженери. Крім камери, в конструкцію увійшли передавач, мікросхема і акумулятор на 3В. Всі елементи укладені в прозорий пластиковий корпус, який вкладається в очну ямку.

Заряджати акумулятор можна від USB-порту комп'ютера. Заряду зазвичай вистачає на півтори години роботи камери. За словами Спенс, через слабку потужність передавача йому іноді доводиться тримати біля щоки додаткову антену.

Читайте також:

Донецькі лікарі провели унікальну операцію на серці новонародженої дитини

Екс-дружину Маккартні запідозрили в перевезенні вибухівки в протезі

Європейські вчені створили чуттєвий протез руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: