Канадські анестезіологи дали наркоз пацієнтові, який перебував у Італії

Вперше в історії канадські анестезіологи зробили трансконтинентальний наркоз.

Анестезіологи з Канади вперше в історії дали, так званий, трансконтинентальний наркоз. Зокрема, за допомогою відеоконференцзв'язку, вони провели наркоз пацієнтові, який у цей час перебував в Італії.

Як стало відомо, цей експеримент проводився Університетом Макгілла в Монреалі та Пізанським університетом. Зокрема, співробітники університетів розробили методику для допомоги пацієнтам, які живуть у віддалених малонаселених районах, де послуги фахівців недоступні. Також медики розраховують використовувати її для передопераційних консультацій вдома.

Повідомляється, що під час експерименту дані хворого, якому робили операцію на щитовидній залозі в Пізі, у реальному часі транслювалися в Монреаль за допомогою чотирьох відеокамер. Так, одна з них передавала параметри дихання, друга - інформацію з моніторів життєвих показників (пульс, ЕКГ, насичення крові киснем), третя - хід операції, а четверта - будь-яке необхідне в конкретний момент зображення.

Слід зазначити, що перед операцією канадські анестезіологи провели відеоконференцію з Італією, під час якої ознайомилися з історією хвороби пацієнта та його поточним станом. Під час втручання вони регулювали роботу анестезіологічного обладнання і призначали необхідні препарати, які вводяться автоматично. Водночас, на випадок непередбаченої ситуації в операційну була готова терміново прибути бригада італійських анестезіологів.

Відомо, що експеримент пройшов успішно. Дослідники мають намір підтвердити його результати в подальших дослідженнях.

Читайте також:

Британські лікарі пересадили коту залізні лапи

У Великобританії заморозили чотиримісячне немовля

Чоловіку з Житомирщині провели унікальну операцію: замінили серце і легені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: