Канадський дизайнер створив плеєр для вагітних

Майбутні матері, які полюбляють гарну музику, зможуть прищеплювати гарний смак своїй дитині ще до її народження.

Молодий канадський дизайнер Джеф Ремсі вигадав спосіб програвати музику немовлятам, що перебувають в утробі матері. Спроектувати МР3-плеєр для вагітних його надихнула думка про те, що приємна музика дуже добре позначається на розвитку малюків.

Пристрій, названий B(l)ABY, являє собою пояс з трьома вбудованими навушниками, який застібається на животі майбутньої матері, пишуть британські ЗМІ.

Музику, яка програється, добре чути усередині живота. Система може синхронізуватися з iPhone і має USB адаптер і декілька вбудованих динаміків. Батьки можуть завантажувати будь-які пісні, які побажають, навіть свій власний голос.

Ремсі стверджує, що його надихнула ідея "Ефекту Моцарта", відповідно до якої твори геніального австрійця позитивно впливали на фізичний розвиток та інтелект людей. Утім, вчені так і не змогли остаточно довести цю тезу.

За словами ж Ремсі, його розробка допоможе батькам не тільки виростити більш розумного і психічно урівноваженого малюка, але і зміцнить зв'язок між ними і дитиною.

Читайте також:

У вродливих батьків народжуються дівчатка

Японці створили гнучкий мобільник, який заряджається від рук

Амазонські мурахи-феміністки живуть без сексу та самців

Вчені створили детектор брехні у формі браслету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: