Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карантин у Європі: Netflix та YouTube на місяць понижують якість відео

Про такі заходи стрімінгові платформи попросили у Євросоюзі.

Netflix та YouTube знизять якість стрімінгового відео в Європі щонайменше на наступний місяць, аби запобігти перебоям з Інтернетом. Такі заходи необхідні, адже на карантині навантаження на онлайн-платформи значно збільшилось.

Ці заходи стосуються всіх відео терміном на 30 днів, це підтвердили обидві компанії, передає CNN.

"Ми передбачаємо, що це зменшить трафік у європейських мережах приблизно на чверть. Проте ми подбаємо, щоб надавати своїм клієнтам якісний сервіс", - йдеться у заяві Netflix.

"Ми продовжимо роботу з представниками урядів різних країн та інтернет-операторами, щоб мінімізувати навантаження на систему, водночас ми не дамо користувачам розчаруватись", - повідомив представник компанії Google, яка володіє YouTube.

Як відомо, напередодні Євросоюз попросив стрімінгові платформи понизити якість відео, адже вимушений карантин значно підвищив навантаження на Мережу і це загрожує колапсом.

Відео Завдяки коронавірусу природа у світі відновлюється: чи відчула очищення Україна

Наш кореспондент Олександр Чередниченко веде прямий репортаж на березі Дніпра. Говоритимемо про українську екологію, точніше, вплив на неї карантину, який запровадили в державі. 

Завдяки коронавірусу природа у світі відновлюється: чи відчула очищення Україна

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції