Kido готує масштабну вірусну атаку на комп’ютери

Перша атака комп'ютерного вірусу Conficker може відбутися 1 квітня. Відомо, що шкідливою програмою заражено від 3 до 6 млн. машин.

Першоквітнева атака вірусу Kido може стати наймасштабнішою в історії Інтернету. Вірусологи зафіксували масове оновлення версій шкідливої програми ще в березні і забили на сполох.

За даними антивірусних експертів "Лабораторії Касперського", шкідлива програма Kido на даний момент є "серйозною загрозою для всього інтернет-співтовариства".

Мільйони комп'ютерів, заражених Kido, потенційно можуть стати найпотужнішим ресурсом кіберзлочинців в Інтернеті, попереджають фахівці.

У Kido реалізовані найсучасніші технології вірусотворців - наприклад, завантаження оновлень з постійно змінних адрес сайтів; використання з'єднань типу комп'ютер-комп'ютер (peer-to-peer) як додаткового каналу оновлень; використання стійкого шифрування для захисту від перехоплення контролю; вдосконалені можливості відключення служб безпеки, перешкоди оновленням програм захисту тощо.

Найостанніша версія Kido оновлюється шляхом завантаження коду з 500 доменів, що обираються з пулу, який щодня змінюється та складається з 50 тисяч доменів-кандидатів.

Читайте також:

Firefox став найпопулярнішим браузером в Європі

Китайські кібершпигуни вкрали документи Далай-лами

Затримано хакера, що зламав комп’ютерну мережу Пентагону

Знайдено комп`ютерний вірус, який не боїться антивірусів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: