Кіностудія "Мосфільм" відкрила віртуальний кінотеатр

У віртуальному кінотеатрі "Мосфільму" можна безкоштовно подивитися фільми студії в режимі онлайн або купити улюблену кінострічку. Вартість одного фільму коливається від 25 до 65 рублів.

Кіноконцерн "Мосфільм" відкрив веб-сайт, на якому можна подивитися фільми студії в режимі онлайн або завантажити їх на комп'ютер.

На разі на сайті доступно 117 кінострічок виробництва "Мосфільму", такі як "Біле сонце пустелі", "Іронія долі, або з легким паром!", "Службовий роман" та інші шедеври радянського кінематографа.

Поки що сайт працює в тестовому режимі. Афіша віртуального кінотеатру порожня, і так буде принаймні ще два тижні.

Користувачеві доступні три варіанти перегляду. Перший - записатися на сеанс у віртуальному кінозалі. У цьому випадку кіно можна подивитися безкоштовно, але час показу і репертуар визначає сам "Мосфільм".

Другий варіант - замовити індивідуальний перегляд фільму в режимі онлайн. Послуга коштує 25 рублів. Після оплати користувач зможе подивитися кінострічку на сайті без можливості збереження на комп'ютері.

І третій варіант, - за 65 рублів можна купити будь-який фільм з каталогу. За ці гроші користувач отримує право завантажити обране кіно з сайту.

Усі фільми представлені у відмінній якості, з повною реставрацією зображення та звуку, субтитрами на різних іноземних мовах, короткою анотацією і фільмографічними даними.

Читайте також:

В Україні відкрили першу "пост-продакшн" студію

"Мосфільм" і "Ленфільм" виграли суд

"Мосфільм" надрукував сценарії своїх фільмів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: