Китай починає масове виробництво вакцини проти грипу A/H1N1

Випущені підприємствами об'єми вакцини будуть використані як запаси, а не будуть поступати в продаж.

Вакцина проти грипу A/H1N1, що була розроблена пекінською компанією "Кесин", в понеділок пройшла технічну експертизу фахівців, і на цьому тижні, як очікується, буде представлена на затвердження відповідного урядового відомства. Це означає, що незабаром в країні буде запущена в масове виробництво дана вакцина вітчизняної розробки.

Напередодні в нараді по розгляду і експертизі вакцини проти нового грипу взяли участь 45 фахівців в області вірусології і імунології, які одноголосно дали згоду на її практичне застосування для вакцинації осіб у віці від трьох до 60 років. Фахівці одночасно рекомендували компанії "Кесин" продовжувати подальші клінічні випробування для остаточного визначення відповідної процедури імунізації.

Представник експертного комітету в рамках національного робочого механізму по спільному контролю і запобіганню розповсюдженню грипу A/H1N1, член Інженерної Академії Китаю Чжао Кай повідомив, що, відповідно до чинної політики, що діє в країні, випущені підприємствами об'єми вакцини будуть використані як запаси, а не будуть поступати в продаж. Час початку їх практичного застосування залежатиме від епідемічної ситуації і розміру збитку від неї. Згідно з його повідомленням, у разі потреби проведення щеплень проти A/H1N1 всі витрати візьме на себе держава.

Нагадаємо, виробництво вакцини проти нового грипу в Китаї розпочало в червні, а перша партія (90 тисяч доз) була випущена в кінці серпня. Влада КНР виділила на боротьбу з розповсюдженням небезпечної інфекції 5 мільярдів юанів (725 мільйонів доларів). Передбачалося, що протягом 40-50 днів вакцина пройде клінічні випробування, після чого приблизно у вересні препарат поступить в лікарні.

Читайте також:

Створено комп’ютерну гру про "великий" свинячий грип

Кількість хворих на свинячий на грип у Росії зросла майже втричі

ВООЗ: на свинячий грип захворіють 2 мільярди людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: