Китай забороняє Google за порнографію

Пекін продовжує кампанію з боротьби проти розповсюдження в Інтернеті неналежного контенту.

Міністерства Китаю звинувачують основний китайський пошукач Baidu, а також Google, у розповсюдженні порнографії.

Всього до списку, оприлюдненого Китайським центром повідомлень про публікацію незаконної інформації в Інтернеті, потрапили 19 сайтів, повідомляє China Daily.

Представники влади заявили, що цими ресурсами подається "неналежний для молоді" контент, зокрема, тексти, картинки, відеофайли, а також посилання на сторонні сайти. До всіх ресурсів, що потрапили до чорного списку, будуть вжиті "суворі заходи".

Укладачі списку також наголосили, що раніше всім 19 сайтам було винесене розпорядження видалити дані, які "порушують суспільну мораль і шкодять фізичному і духовному здоров'ю молодих людей", проте цю вимогу не було виконано.

Представники Baidu і Google повідомили, що не одержували жодних повідомлень.

Зазначимо, що цензура в китайському секторі Інтернету завжди була жорсткою. Вона трохи послабшала під час проведення Олімпійських ігор в Пекіні, проте потім влада знову посилила її.

Так, в грудні 2008 року мешканці країни позбулися доступу до сайтів BBC, Voice of America, Asiaweek і газети The New York Times (пізніше уряд Китаю розблоковував сайт американської газети). Навесні минулого року влада Китаю заблокувала доступ до популярного Інтернет-сайту відеообміну YouTube.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: