Китайська поліція заарештувала "вчителів" хакерів

Більше 12 тисяч платних передплатників перерахували на рахунки компанії не менше 7 мільйонів юанів ( 1 млн).

У КНР поліція ліквідувала злочинну організацію, яка відкрила в Інтернеті курси підготовки хакерів. Послугами зловмисників користувалися не менше 180 тисяч людей.

Хакерські курси були організовані трьома жителями провінції Хубей. У результаті поліцейської спецоперації вони були затримані. Також було накладено арешт на дев'ять серверів компанії, п'ять комп'ютерів і один автомобіль. На рахунках зловмисників були заморожені 1,7 млн юанів ($ 250 тис.).

Оголошення про прийом "учнів" було розміщено у відкритому доступі на вебсайті Black Hawk Safety Net. На курси записалися тисячі користувачів Інтернету, яких навчили робити хакерські атаки і використовувати віруси і шпигунське програмне забезпечення.

За інформацією поліції, у Black Hawk Safety Net було більше 12 тисяч платних передплатників, які перерахували на рахунки компанії не менше 7 мільйонів юанів ($ 1 млн). Ще 170 тисяч людей стали безкоштовними передплатниками сайту.

Сучасний хакінг - це багатомільйонний бізнес. А ось законодавчої бази для боротьби з цим чорним бізнесом у багатьох країнах просто немає. Як немає і згоди в середовищі міжнародного експертного співтовариства щодо термінів, які можуть розкрити суть кіберзлочинів і ступінь відповідальності за них. Поки експерти ламають голову над термінами, хакери зламують по всьому світу сайти з безцінною інформацією (вірніше, ціна як раз є: цифри з нулями, що йдуть в нескінченність). Або навпаки, не ламають, а блокують портали компаній, вимагаючи у власників бізнесу гроші за тимчасовий спокій. Як правило, хакери атакують порно-або гральний бізнес, тобто тих, хто до останнього буде відкуповуватися лише б не афішувати ні свій бізнес, ні факт подібного грабежу. Втім, за словами представника Міністерства юстиції США Говарда Кокса, повідомляти правоохоронним органам про подібний шантаж не люблять не тільки порнографи. Для будь-якого американського банку чи страхової компанії надати розголосу факту злому інформації - удар по репутації. І це ще одна причина того, що подібні злочини практично не розкриваються.

Читайте також:

Google співпрацюватиме з американською контррозвідкою

Новий троян "клонує" себе у довідці Windows

Хакери використовують iPad для зараження комп’ютерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: