Китайська влада відмовилася йти на поступки Google

Внаслідок таких подій Google може взагалі покинути китайський ринок.

Китайська влада відмовилася йти на поступки Google у питанні зняття інтернет-цензури в пошуковій системі, і тепер компанія майже зі стовідсотковою ймовірністю найближчим часом покине китайський ринок.

Джерело, знайоме із ситуацією, розповіло американським журналістам, що Google ще на початку січня заявила, що має намір припинити фільтрувати результати пошуку на Google.cn, незважаючи на вимогу китайської влади.

Минулого тижня міністр промисловості та інформаційних технологій Китаю заявив, що скасування цензури - "безвідповідальне" рішення. Чиновник попередив, що Google несе відповідальність за порушення китайських законів. Така позиція влади КНР лише зміцнює припущення, що американську компанію змусять закрити місцеву версію сайту.

З відходом Google китайський сегмент інтернету, який вже налічує близько 400 млн користувачів, буде практично повністю контролюватися місцевими компаніями. Закриття Google.cn можна буде розглядати як початок китайського інтернету, який сильно відрізняється від глобального інтернету, зазначає фахівець по інтернету в Китаї з Каліфорнійського університету в Берклі Сяо Кьян.

Правда ще минулої п'ятниці джерела, знайомі з планами Google, стверджували, що вона не збирається повністю йти з країни: її діяльність можуть заборонити в центральних районах Китаю, в той час як у деяких південних районах, навпаки, компанії буде дозволено більше, ніж іншим.

Читайте також:

Google полегшить читання новин на екранах телевізорів та планшетника

Трьох менеджерів Google засудили за відео з підлітком-дауном

Проти Google розпочате антимонопольне розслідування

Google заробляє 500 млн доларів на рік на друкарських помилках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: