Китай створить космічну станцію

Для цього Китай виведе на орбіту безпілотний космічний модуль «Тяньгун-1» («Небесний палац-1»), після чого буде запущений непілотований корабель «Шеньчжоу-8», який і стикується з модулем "Тяньгун-1".

Китай приступив до створення власної космічної станції, яка повинна бути запущена до 2020 року, повідомляє агентство "Синьхуа" з посиланням на офіційного представника Програми пілотованих космічних польотів Китаю.

Згідно з планом в 2011 році повинні бути проведені перші стикування космічних апаратів на орбіті.

Для цього Китай виведе на орбіту безпілотний космічний модуль "Тяньгун-1" ("Небесний палац-1"), після чого буде запущений непілотований корабель «Шеньчжоу-8», який і стикується з модулем "Тяньгун-1".

До 2016 року будуть відпрацьовані ключові технології для середньострокового перебування космонавтів на космічній станції, яка буде створена і здана в повну експлуатацію до 2020 року.

Як повідомив цей представник, створення космічної станції буде означати успішну реалізацію триетапне програми пілотованих польотів, а також підштовхне розвиток відповідних технологій у Китаї на новий рівень.

Читайте також:

"Прогрес" не зміг зістикуватися з МКС і пролетів повз станцію

В австралійській пустелі приземлилася космічна капсула

Шатл Discovery пристикувався до МКС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: