Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китай запустив у космос свій перший марсохід для вивчення Червоної планети

Китай запустив у космос свій перший марсохід для вивчення Червоної планети

Робот має назву "Запитання до неба".

Китай запустив у космос свій перший марсохід. 

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Робот із назвою "Запитання до неба" важить 240 кілограмів і працює завдяки сонячним батареям. Він дістанеться своєї цілі в лютому наступного року. 

Спочатку три місяці він фотографуватиме Марс з орбіти. Потім спуститься і ще три місяці вивчатиме його поверхню. Завдання – знайти воду та можливі ознаки життя. 

Відео Китай запустив у космос свій перший марсохід

У Китаї запустили перший марсохід під назвою "Запитання до неба". Робот важить 240 кілограмів і працює завдяки сонячним батареям. Він дістанеться Марсу в лютому наступного року. Завдання - знайти воду та можливі ознаки життя. За тиждень туди вирушить і американський марсохід: у США готуються до першого відправлення людей на Червону планету. У "НАСА" планують цю місію через 15 років.

Китай запустив у космос свій перший марсохід

Слід зауважити, що за тиждень туди вирушить і американський марсохід. Він має випробувати штучне дерево – це апарат завбільшки з акумулятор для авто, який виробляє кисень. Так у США готуються до першого відправлення людей на Червону планету. У NASA планують цю місію через 15 років.

Як повідомлялося, США та Велика Британія звинуватили Росію у проведенні на навколоземній орбіті випробувань протисупутникової зброї. Зокрема, у заяві космічного командування США, опублікованій в четвер, 23 липня, наголосили, що випробування відбулися 15 липня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції