Китайський пасажирський потяг встановив світовий рекорд швидкості

У Китаї звичайний (не надшвидкісний) пасажирський потяг долатиме відстань у 1300 кілометрів між Пекіном і Шанхаєм за п'ять годин.

Китайський пасажирський потяг встановив світовий рекорд, розвинувши під час пробної поїздки швидкість 486 кілометрів на годину.

Випробування пройшли на ділянці ще не відкритої залізниці між Пекіном і Шанхаєм. Китайська влада запевнила, що потяг показав найкращий результат серед немодифікованих серійних пасажирських поїздів, призначених для комерційного використання. Хоча в інших країнах рухомим складам інших типів вдавалося побити цей рекорд.

У 2007 році у Франції спеціально підготовлений високошвидкісний потяг TGV зміг розвинути швидкість в 574,8 км/год. У 2003 році швидкість японського поїзда на магнітній підвісці досягла позначки в 581 км/год.

Нова дорога між Пекіном і Шанхаєм відкриється в 2012 році. Відстань між найбільшими китайськими містами в 1300 кілометрів потяг буде здатен подолати не за 10 годин, які потрібні зараз, а за п'ять.

Проект є частиною урядової програми зі з'єднання китайських міст мережею швидкісних поїздів та зменшення надмірного навантаження на діючі зараз транспортні лінії.

Читайте також:

NASA почало розробку гіперзвукового пасажирського літака

Швейцарія завершила будівництво найдовшого в світі тунелю

Встановлено новий світовий рекорд швидкості автомобіля (відео)

Російські вчені впритул наблизились до створення літаючих тарілок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: