Китайський зонд показав перші знімки Землі та зворотного боку Місяця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фото планет з космічного апарату вже опублікували.

Китайський космічний апарат Queqiao, який призначений для ретрансляції сигналів місячного зонда Чаньє-4, відправив на Землю фотографії нашої планети і зворотного боку Місяця. Про це йдеться в повідомленні Чжецзянського Університету.

Зазначається, що Queqiao розташовується на гало-орбіті навколо точки Лагранжа L2 системи Земля-Місяць, на відстані приблизно 65-80 тисяч кілометрів від поверхні Місяця і оснащений 4,2-метровою параболічною антеною.

китайський зонд, космос, місяць
Zhejiang University, китай

Оптичні камери космічного апарату змогли отримати кілька знімків, які згодом були передані на Землю. На них видно Землю і зворотну сторону Місяця, вкриту кратерами і темними плямами місячних озер і морів. Також на один зі знімків потрапила антена інструменту NCFE.

китайський зонд, космос, місяць
китайський зонд, космос, місяць

Нагадаємо, 3 січня китайський космічний зонд Chang’e-4 став першим космічним апаратом, який здійснив посадку на зворотному боці Місяця.

Китайська влада заявила, що всі охочі країни-члени ООН зможуть використовувати майбутню китайську космічну станцію. Там наголошують, що станція "належить усьому світу".

ВідеоNASA запросила компанію українця для участі у підготовці польоту на Місяць

Для участі в експедиції на Місяць обрали 9 компаній. У цьому списку є компанія "Фаєрфлай Аероспейс", яка належить вихідцеві із Запоріжжя Максимові Полякову. В активі цього бізнесмена кілька успішних інтернет-проектів. Але інформація про нього достатньо неоднозначна, фігуру Полякова пов'язують із кількома великими скандалами. 

NASA запросила компанію українця для участі у підготовці польоту на Місяць

Залиште свій коментар

Вибір редакції