Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайський зонд зазнімкував Землю і Місяць дорогою до Марса

Китайський зонд зазнімкував Землю і Місяць дорогою до Марса

Фото зроблене на відстані 1,2 мільйона кілометрів від Землі

Перший китайський марсіанський зонд передав фотографію Землі і Місяця в напрямку до пункту призначення - Марса.

Про це пише Phys.org.

На зображенні видно два небесних тіла зображені маленькими півмісяцями в порожній темряві космосу. Національне космічне управління Китаю повідомило, що знімок зробили на відстані 1,2 мільйона кілометрів від Землі за три дні після запуску місії Tianwen-1.

знімок Землі дорогою до Марса
CNSA

Китай приєднався до США та ОАЕ цього місяця, щоб почати місію на Марс, скориставшись періодом, коли Марс і Земля перебувають в сприятливому положенні.

Місія, яка отримала назву "Questions to Heaven", прагне вийти на марсіанську орбіту через сім місяців після запуску і випустити невеликий марсохід для вивчення поверхні планети.

Це остання віха в космічній програмі Пекіна, яка направила два супутника на Місяць і налаштувала супутникову навігацію Beidou, щоб конкурувати з GPS Сполучених Штатів.

Національне космічне управління заявило, що Tianwen-1, який залишив гравітаційне поле Землі, "наразі перебуває в хороших умовах польоту, має збалансоване паливо і працює нормально".

Агентство заявило, що до вівторка зонд пройшов шлях мінімум в 1,5 мільйона кілометрів від Землі - це лише частина з 55 мільйонів кілометрів, які він повинен пройти, перш ніж досягти Марса.

Нагадаємо, камені, залишені стародавніми марсіанськими річками, були виявлені NASA в деталях з використанням експерименту з візуалізації з високою роздільною здатністю (HiRISE). Через мільярди років після того, як вода текла марсіанською поверхнею востаннє, залишений ефект добре видно з орбіти. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції